Top Social

Caner Taslaman'ın Adnan Oktar grubu ile bağlantısı var mı? Kızıl imamcılar, Sabetaycılar | Mehmet Fahri Sertkaya

akademi dergisi, caner taslaman, cansu canan özgen, gerçek yüzü, habertürk, içimizdeki israil, kripto yahudiler, Mehmet Fahri Sertkaya, sabetaycılar,

Dikkatli bakın, sağdan ikinci kişiyi tanımanız gerek...

Günümüzde çok bilinen, tanınan bir sima...

Sabetayist gizli Yahudilerin ve Masonların toplaştığı ve İsrail ile, Siyonizm ile, Amerika'daki Evanjeliklerle çok tuhaf bağlantılar kurduğu sözde İslami cemaat Adnan Oktar grubuna mensuptu.


Bir süre sonra Adnan Oktar ile yollarını ayıran grupla, kamu oyunda bilinen adı ile "kızıl imamcılar'' denilen grupla yoluna devam etti.


Şimdi Sabetaycı gizli Yahudi Turgay Ciner'e ait olan Haber Türk'te, Sabetaycı gizli Yahudi Cansu Canan Özgen'in karşısında sık sık ekranlara gelerek, İslam itikadının dibine dinamit koyuyor.

Karşısına İslami ilimler sahasında uzman kim çıkarsa ve neyi ispat ederse ve ne derece çaresiz bırakırsa, hiç sorun etmiyor ve milletten yükselen tepkiyi de hiçe sayıyor. Çünkü kendini buna şartlandırmış. Bunu bir 'görev' kabul etmiş ve kendince 'görev'ini yapıyor.

O da bir Sabetaycı gizli Yahudi ve onun adı Osman Caner Taslaman...

Giriş seviyesinde bilgi olarak bkz: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kızıl_İmamcılar

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının  ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp'ın da gerçek sahibi CIA'dır ve Telegram, WhatsApp'ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi
ilk yorumu sen yap
Yorum Gönder