Top Social

Çaresiz kalan Caner Taslaman iyice çirkinleşiyor | İslam davası içine gizli Yahudi sızmaları | Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

sabahattin zaim, cevat babuna, sabetaycılar, caner taslaman, cansu canan özgen, habertürk, öteki gündem, akademi dergisi, Mehmet Fahri Sertkaya, adnan oktar, feryal kalkavan taslaman, emre dorman,

Gizli Yahudi kişilerin, gerçek kimlik ve niyetlerini gizleyip din diye, İslam’ın doğru şekli diye, bilimsellik ve akılcılık diye, art niyetli fikirlerini ve Evanjelik tarikat öğretilerini tartışma/dayatma programı... 

Alemden çok kişi bu şahısları yıllardır bin kere rezil edip dursa da, yine de bu dip seviyedeki gizli Yahudilerin çıkartıldığı, demirbaş olduğu Öteki Gündem isimli bir program..

Sahibi de gizli Yahudi olan kanalda, kadın bedeni ve seksiliği etrafında sözde doğru dini bilgiler verme iddiası...

Kısacası, hep bilinen gizli Yahudi pusuları...


İyice zor duruma düşünce, baskı altında kalınca, yine açıklama/savunma paylaşımı gibi görünen son derece art niyetli bir paylaşım yaptı Caner Taslaman... Akademi Dergisi'nden Mehmet Fahri Sertkaya'nın Taslaman'a karşılığı gecikmedi: 


***


Hadsiz herif! 


Yeter yahu, her gün her gün seninle mi uğraşıp duracak bu millet?

Utan biraz artık!

Bir kere, bir kimsenin karşısında olsun altta kal da şaşırsın alem. Seni, her zaman, her şartta, mutlaka üste çıkmak, mutlaka cevap yetiştirmek zorunda bırakan şey ne? Şu çirkinlik seviyene bir bak! Senin karşında aylardır neler anlatılmış, neler izah ve ispat edilmiş, sen ne hallere düşmüşsün ve şimdi hala ne yapmaya çabalıyorsun bir bak! Böyle bir durumda, muhataplarına karşı nasıl tabirleri kullanabiliyorsun bir bak! Şu toplumdan yükselen öfkeye hatta nefrete bak, bunun sebebi nedir diye bir bak!

Bu kadar şey yayınladık, bu kadar sıkıya geldin, hala dik durup net bir cevap veremiyorsun ama yine de şu yaptığına bak. Hala 'Fikirleri tartışmak mı, kişileri tartışmak mı' diyorsun. Fikirlerin yanında kişileri de tartış, çıksın aradan beş dakikada? İşte bu kadar basit? Neden korkuyorsun, tartışamayacağın, anlatamayacağın gerçekler mi var? 

Bana ne, bize ne senin fikrinden, felsefenden, hep yaptığın içi boş laf kalabalığından. Biz fikir tartışmıyoruz. Din tartışıyoruz. Dinimizi kasten dipten oyup yıkmaya çalışan kişilerin, milyonlarca insanımızı hatta gelecek nesillerimizi sonsuz felakete götürmekten zevk alan kişilerin gerçek kimliklerini, niyetlerini, bağlantılarını tartışıyoruz. Senin gibilerin, yaklaşık 14 asırlık geçmişi, yüz binle alimi, yüz binlerce eseri, geçmişteki milyarlarca müslümanı, onlarca İslam devletini, bunlara en medeni, en mükemmel surette hayat tarzı sağlayan değerleri elinin tersi ile toptan silip geçmek istemesinin sebebini tartışıyoruz. Bu sayısız alimden birinin, bir eseri karşına konsa, aval aval bakıp kalacak olan senin, bu halinle bu cür'etinin arkasındaki "teşkilat"ı tartışıyoruz. Şu senede bile hala en temel İslami kavramları ve kaynakları bile bilmeyen seni, İlahiyat doçentinin karşısında ciddi meselelerde tartışmaya giren ve bu sırada "Sakal farzdır" diyebilen, bu derece İslam'dan bihaber olan seni, kimlerin vazifelendirdiğini tartışıyoruz.

Sabetaycı Caner Taslaman'ın 26 Temmuz 2017 tarihli söz konusu soysal medya paylaşımı


Karşına çıkıp seni ilimle, ispatla yerden yere vuranları değil de ve senin ilmi ve hatta ahlaki cihetten dip seviyede olduğunu, ayrıca son derece art niyetli olduğunu kısa sürede gözler önüne serenleri değil de, neden seni el üstünde tuttuklarını tartışıyoruz. Seni el üstünde tutan siyasetçilerin, çevrelerin, patronların, gazete ve televizyon kanalı sahiplerinin, kimler olduklarını, senin gibi gizli Yahudi olup olmadıklarını tartışıyoruz. Bu da bizim hakkımız. Tartışırız, sorarız, cevap vermek de senin mecburiyetin. Senin iddialarına bakılırsa, 14 asırdır İslam'a tabi olan ve müslümanca yaşayan herkes yanlışta, hatada ise ve bir tek senin gibi üç-beş kişi haklı ise, sen çıkıp laf cambazlıkları ile gerçek İslam'a sapıklık diyor ve Evanjelik taktiklerle ve öğretilerle batılı hak gibi göstermeye çabalıyorsan, senin aslında kim olduğunu iyice tanımak, sormak, araştırmak, hakkımızdır. Böyle bir manzara karşısında senin fikirlerinle, senin laf kalabalığın ile uğraşmak da ahmaklıktır. Sonsuza kadar hayatın olsa, sonsuza kadar karşına sonsuz sayıda kişi çıksa ve sana hakikatleri ispat etse, hepsi boşa... Çünkü sen aldanmış değilsin, sen art niyetlisin. Sen hakikatin ne olduğunu adı gibi bilenlerdensin. Sen, mealen ''O Yahudiler, o Rasulü(s.a.v) öz evlatlarını tanıdıkları gibi tanırlar, onun hak peygamber olduğunu o kadar kesin bilirler'' ayetinin kapsamı içinde kalanlardansın. 

Gündüzleri TGRT'de sözde İslami programlar yaparken, 'Kur'an-ı Kerim ve Bilim' isimli program yaparken, geceleri evinde göz yaşları ile Yahudi ibadetleri yapan Cevat Babuna'ları biliyoruz. Başımızdaki hain İslamcı kadroyu yetiştiren akıl hocalarından, müslüman kanaat önderi bilinen gizli Yahudi Sabahattin Zaim'leri biliyoruz. Böyle çok sayıda kişiyi biliyoruz ve bu gibilerin Adnan Oktar grubundan olan kişilerle ve de senin çevrenle bağlantılarını da biliyoruz. Karın Feryal'in, Adnan Oktar grubuna dahil Sabetaycı ailelerin fertleri ile olan hukukunu da biliyoruz. MÜSİAD'ın bile nasıl bir proje olduğunu biliyoruz, Erol Yarar'ın bile aslında kim olduğunu, neye hizmet ettiğini biliyoruz. Bunların hala sözde İslami vakıf ve derneklerini, ülkemizdeki Sünni cemaat ve tarikatları taktik surette ele geçirme oyunlarını, sünneti, hadisleri, alimleri silip itibarsızlaştırma projelerini de biliyoruz. Çok şeyler tartışacağız seninle, yüksek ahlak falan beklediğimiz yok, asgari ahlak kaidelerine olsun uyarak karşılık vermeni bekliyoruz.

Akademi Dergisi ''İçimizdeki İsrail''i deşifre etmeye devam ediyor | Kripto Yahudiler, Masonlar, TGRT, İslamcılığın içinde dönen gizli Yahudi dolapları | Yayına ulaşmak için görsele ya da buraya tıklayınYahu insan utanır azıcık, utanır! Neler neler iddia ettik, birine olsun cevap verir ya da hakikati kabul eder, çıkar bütün bir milletten özür diler, sonra yargılanıp kesilen cezasını çeker. 

Eşinin adı Feryal, ne demek Feryal? Kelime manası ne, kökeni ne, hangi dile, dine, inanca ait? Bu ülkede kaç gizli Yahudi kadının adı Feryal, bu Feryal'ler hangi kritik noktadalar, dökelim mi listeyi önüne? Eşinin ailesi Kalkavanlar meşhur Sabetaycı aile değil mi? Dökelim mi Kalkavan'ların akrabalık bağlarını, kökenlerini meydana?

Sözde hocaların hocası, özde ise gizli Yahudi bir Sabetaycı: Sabahattin Zaim | Kraliçe'den Dizbağı nişanı alan Abdullah Gül'ün hocasının gerçek kimliği | Yayına ulaşmak için görsele ya da buraya tıklayın. 


Taslaman'ın Bosna ile alakası ne? Bosna'da iddia ettiğin kadar sıklıkla Taslaman kullanılıyor mu? Haydi Taslaman'ı oradan kıvır, ya Dorman ne demek Dorman? Katılmadığını, takıldığını iddia ettiğin Adnan Oktar grubuna mensup kaç ailenin soy adlarında şunlar var: 

- öymen
- köymen
- dorman
- yayman
- arman
- özerman
- atamen
- kermen
- uçman
- acıman
- akman
- akosman
- cüman
- darman
- erman
- hekiman
- korman
- özerman
- pakman
- pakerman
- sakman
- sezerman
- silman
- sirman
- soman
- tabuman
- uluman
- ciner
- ürer
- özgüner
- özgener
- saker
- narter
- sarıer
- sunter
- yönter
- ersunay
- berker
- erberk
- erener
- ülgen
- özgen
- ergen
- argan

ve benzeri...Kocaman site açtık hakkında... Türlü yönlere temas ettik. Neler neler izah ve ispat ettik. Laf cambazlığını bırak. Daha da çirkinleşmeyi bırak. İşte rest; verecek cevabın varsa, çıkalım Sabetaycı Cansu Canan'ın programında karşı karşıya, bir saatte hem sen, hem bütün çevren biter. Var mısın?Bir Akademi Dergisi takipçisi ile yazışmamız, aşağıdadır. DİKKAT! Bizi, Facebook ve benzeri sansürcü Amerikan/Siyonist sosyal ağlarından sağlıklı şekilde takip etmeniz mümkün değil. Telegram yazılımı kurarak, oradaki Akademi Dergisi grubumuza takipçi olmanız, en doğru davranış olur. Telegram Akademi kanalının adresi: www.t.me/AkademiDergisi
ilk yorumu sen yap
Yorum Gönder